eBuddy Mobile Messenger

eBuddy Mobile Messenger (Android) 3.4.2

Mobilny komunikator dla wielu sieci

Zalety

  • Wygodny interfejs
  • Obsługa serwisu Facebook i komunikatorów
  • Mozliwość wysyłania zdjęć

Wady

  • Brak obsługi rozmów głosowych i video
  • Brak obsługi Skype i Gadu-Gadu

Bardzo dobry
8

eBuddy Mobile Messenger to darmowy komunikator dla Android, pozwalający na czat m.in. z użytkownikami Facebooka i Windows Live Messenger. Dzięki obsłudze tych popularnych serwisów eBuddy zgromadził już ponad 15 milionów użytkowników.

Darmowy eBuddy Mobile Messenger obsługuje komunikację z użytkownikami Windows Live Messenger (MSN), Yahoo!, AIM, Google Talk, ICQ, oraz Facebooka. W Polsce opanowanej przez Gadu-Gadu nie jest więc tak przydatny jak konkurencyjne Fring i Nimbuzz. Mimo to, warto przyjrzeć się bliżej jego możliwościom.

Korzystanie z eBuddy w telefonie Android jest bezproblemowe. Po wybraniu nazwy i hasła do konta w komunikatorze oraz podaniu loginów do innych sieci, program błyskawicznie połączy się z nimi, pobierze statusy i dane Twoich znajomych.

eBuddy wyświetli listę Twoich kontaktów podzieloną na osoby online i offline. Aby rozpocząć rozmowę w eBuddy wystarczy wybrać rozmówcę i kliknąć opcję "Czat". eBuddy otworzy nową zakładkę, w której można prowadzić rozmowę, przesyłać zdjęcia oraz używać kilku podstawowych emotikonek. Ciekawą opcją są, znane z SMSów, edytowalne szablony często używanych wypowiedzi. W trakcie rozmowy możemy też podejrzeć profil rozmówcy.

eBuddy Mobile Messenger jest ładny i wygodny w obsłudze. Niestety oferuje tylko komunikację tekstową, a obsługiwane przezeń serwisy nie są zbyt popularne w Polsce - może z wyjątkiem Facebooka. Naszym wyborem pozostają więc znacznie bardziej rozbudowane Fring i Nimbuzz.

Najczęściej pobierane Dodatki na android

Więcej
eBuddy Mobile Messenger

Download

eBuddy Mobile Messenger (Android) 3.4.2

Opinie użytkowników o eBuddy Mobile Messenger